ZASTUPUJEME ČESKÉ HLINÍKOVÉ  POSUVNÉ BRÁNY


Protože nás velmi zajímá kvalita nabízených produktů a je pro nás důležité, aby zastupované značky měly jasnou vizi a strategii neustálého zlepšování výrobků - zvolil jsme českou značku výroby hliníkových posuvných bran - FL brány, firmy FL plazma s. r. o. Hliníkové brány byly vždy spíše luxusním výrobkem, který si nemohl dovolit každý, cena byla často dvakrát vyšší než klasická brána z pozinkovaného železa. V tomto případě ale česká výroba, při zachování špičkové kvality, dokázala srovnat cenovou hladinu s klasikou a výhody tohoto luxusního řešení můžeme nabídnout běžnému spotřebiteli. A výhody jsou nesporné - předpokládaná životnost brány je až 90 let, záruka na vlastní rám je 30 let. Všechny další kovové komponenty (dojezdové kapsy, vedení, spojovací materiál) jsou z nerezové oceli. Vhledem k nižší hmotnosti brány by i životnost pohonů měla být výrazně vyšší, jsou podstatně méně zatížené na začátku pohybu brány. Také chod vlastní brány je, díky přesným hliníkovým profilům, excelentně hladký a tichý. Výroba do 14 dnů - to je sen každého dodavatele!

 • objednání v mnoha rozměrech a variantách s dodáním již do 14 dnů
 • možnost použítí motoru s ovládáním nebo ručního pohonu
 • bezúdržbové, nehlučné a bezpečné
 • 30 let záruka na rám
 • výběr z více typů výplní, možnost dodání i bez výplně
 • možnost barevného lakování výplní

Jako autorizovaný dodavatel tohoto českého výrobce jsme schopni dodat: posuvné brány, vedlejší a samostatné branky a také plotová pole se sloupky pro kompletní dokončení celého oplocení. Mimo výrobcem nabízených pohonů také samozřejmě dodáváme s německými pohony Sommer (běžně u vrat Trido) a také spolehlivé pohony Doorhan pro vrata stejnojmenné značky. Vrata i branky je možné mít bez výplní i s výplněmi. Je možné dodat i bez montáže, ale tady je nutné zvážit opravdu reálně své možnosti a schopnosti, mohly by nastat nečekané problémy. Také je potřeba pamatovat, že dodávka bez montáže je s DPH 21%, s montáží je to jen 15% DPH. A záruky u samomontáže mohou být problematické, u první zkušenosti se snadno stane něco, co pak může být důvodem zamítnutí případné reklamace. Cenu určuje přímo výrobce a my její "agresivně" nižší hladinu respektujeme. Při dodávce by ale bylo nutno počítat s dopravou montážního týmu nebo případné náklady se složením komponent na místě instalace. Tyto náklady už výslednou cenu, kterou si přímo spočítáte v konfigurátoru na webu výrobce (odkaz níže) o mnoho nenavýší, ale je dobré na tuto položku pamatovat. Cena zaměření na místě, pokud jste opravdu rozhodnutí tento skvělý výrobek pořídit, je v ceně počítané konfigurátorem FL bran. Případně nám například níže v dotazovém formuláři zašlete požadavky a my Vám rádi poradíme, doporučíme a nebo sami přímo spočítáme vhodné řešení.

Zašlete nám dotaz - rádi poradíme nebo nabídneme!

  Důležité: Zaručujeme, že veškeré údaje a text dotazu zadaný ve formuláři slouží pouze k účelu zaslání odpovědi na dotaz. Nic není ukládáno do žádných databází a není použito k jinému účelu než k této komunikaci, kterou odesílatel požaduje zaslat!

  Vaše jméno (důležité zadat)

  Váš email (důležité zadat)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Stisnutím tlačítka "Odeslat" bude Váš dotaz odeslán do našeho firemního systému ke zpracování!